Značka: Včelobal

Voskované ubrousky set duo

350 Kč
Skladem

Set voskovaných ubrousků: Ekologický a stylový způsob, jak uchovávat potraviny

Voskované ubrousky jsou skvělou alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům a papírovým ubrouskům. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako je včelí vosk, řepkový olej a borovicová pryskyřice, a jsou opakovaně použitelné.

Kategorie: Voskované ubrousky a pytlíky
Materiál: bavlna

Balení obsahuje jeden kus velikosti M a L.

  • Velikost M je vhodná na zabalení rohlíku, kusu sýra, přikrytí rozkrojeného melounu nebo dýně.
  • Velikost L je ideální na zabalení bagety, přikrytí kynutého těsta, hrnce nebo talíře.

Voskované ubrousky mají řadu výhod:

  • Udržují vaše potraviny čerstvé a chutné. Vosk zabraňuje přístupu vzduchu a vlhkosti, které mohou způsobit vysychání nebo plesnivění potravin.
  • Jsou ekologické. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou opakovaně použitelné, takže můžete snížit svou spotřebu plastu.
  • Jsou stylové. Voskované ubrousky jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, takže si můžete vybrat ty, které se vám líbí.

Voskované ubrousky jsou skvělým způsobem, jak udržet vaše potraviny čerstvé a chutné, a přitom být šetrní k životnímu prostředí. Pokud hledáte ekologickou a stylovou alternativu k jednorázovým plastovým sáčku, jsou voskované ubrousky skvělou volbou.

 

Aby vám Včelovak vydržel co nejdéle, přikupte s k němu Včelopravár. Díky pravidelné údržbě vydrží vaše voskované obaly několik let intenzivního používání.