Značka: Reproplast

Škrabka na ovoce a zeleninu julienne

140 Kč
Skladem

Zdobící škrabka ovoce a zeleniny Dekora od Reproplastu vám otevírá dveře do světa kreativního vaření. S tímto chytrým pomocníkem snadno vykouzlíte z obyčejné mrkve, okurky nebo cukety lahodné nudličky pro ozdobu salátů, obložení chlebíčků nebo originální přílohy.

Kategorie: Malé vychytávky
Hmotnost: 0.2 kg

Škrabka Dekora je určena výhradně pro zdobení ovoce a zeleniny. S jejím břitem můžete vytvořit dlouhé zeleninové nudličky například z okurky, cukety a mrkve. Tato škrabka je nápaditým pomocníkem v kuchyni a je vhodná pro profesionály i domácí kuchaře. Kromě vykrajování nudliček je také doplněna o funkci loupáčku na citrusové plody. Je vhodná pro levou i pravou ruku.

Více než jen škrabka:

  • Vytváří dokonalé julienne nudličky: Díky preciznímu ostří hravě vykouzlíte tenké a dlouhé nudličky, které zaručeně zaujmou na talíři.
  • Ozdobte citrusy: Integrovaný loupáček na citrusové plody vám usnadní přípravu pomerančů, citronů a limetek pro osvěžující drinky nebo lahodné dezerty.
  • Praktický design: Ergonomická rukojeť padne perfektně do ruky a umožňuje pohodlné používání jak pravákům, tak levákům.
  • Kvalitní provedení: Vyrobeno z odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.
  • Vyrobeno v ČR